Likrali

Groei en kom in je eigen kracht

Je bent een tijdlang op zoek geweest naar wie je zelf was en waar je zelf gelukkig van zou worden. Je bent een heel eind op wel maar nog zijn er stukjes die je nog op mag lossen. Door heel veel zaken heb je letterlijk of figuurlijk een streep gezet. En ben je je eigen weg in geslagen. Net of je meer met de stroom van het leven bent gaan mee dobberen in plaats van er tegenin te zwemmen.

Je bent een bruggenbouwer wat wil zeggen dat je graag bemiddelt als mensen moeilijkheden met elkaar hebben/ ruzie. Daar heb je zelf ook een hekel aan.  neem wel op tijd gas terug en laat de mensen zelf ook wat doen. Anders is het vlak nadat jij zo je best hebt gedaan het toch weer mis.

Soms kan het in je gedachten een warboel zijn waardoor je soms keuzes maakt die voor je eigen gevoel niet zo goed zijn. Onthoud wel dat juist deze gevoelens je dichter bij je eigen normen en waarden brengen. Probeer daar ook wat meer naar te luisteren en je komt steeds dichter bij jezelf te staan.

Je hoeft niet met alle winden mee te waaien , je eigen liefde daar draait alles om bij je. Vaak door met iedereen mee te gaan krijg je te maken met twijfels. 

Ook moet je soms even je lippen op elkaar houden als je dingen hoort of ziet niet altijd wil iemand ook daadwerkelijk je mening horen.  Er zijn nl mensen in je omgeving die veel van je vragen en eigenlijk niets willen weten snap je wat ik bedoel? En uiteindelijk kijken ze jou op dingen aan. Spiritueel gezien voel je veel dingen aan. dit heeft vooral met sfeer te maken. Je past je dan snel aan ,aan de sfeer die er heerst daarom vinden mensen het vaak fijn als jij er bij bent.

jou motto op dit moment is groei maar blijf dicht bij jezelf. je eigen natuur is voor nu het belangrijkste.

Je bent volop aan het groeien. Ga zo door.

 

LiKraLi

leonie